Przedstawiamy Państwu cztery holistyczne koncepcje, które ułatwiają firmie przejęcie części odpowiedzialności za aktywność fizyczną, odpowiednie żywienie i zdrowy tryb życia pracowników.

Wraz z rozwojem firm postępujących odpowiedzialnie i etycznie, zwiększają się świadczenia socjalne dla pracowników. Obecnie standardem są już karty sportowe i abonamenty medyczne. Ale czy są właściwie wykorzystywane? Mało kto korzysta np. z rocznych badań ogólnych (które zazwyczaj zawiera abonament) lub regularnie trenuje w oparciu o profesjonalnie przygotowany plan treningowy. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem zadbać o zdrowie pracowników i ich rozwój fizyczny oraz jak zwielokrotnić efekty obecnie stosowanych programów socjalnych w firmach.

Kilka prostych rozwiązań stosowanych codziennie przez pracowników może diametralnie poprawić ich samopoczucie, motywację i efektywność.
Zdrowie i dobre samopoczucie pracowników może okazać się najlepszą inwestycją dla każdej organizacji. Długoterminowy proces daje najlepsze rezultaty.
Proponujemy Państwu opracowanie i wdrożenie planu treningowego dla pracowników, którego celem będzie przygotowanie do sezonu letniego lub zimowego.
Korty, boiska, stoki narciarskie, górskie szosy i bezdroża. Zabierzemy Państwa pracowników na wyjazd sportowy tam, gdzie trenują i startują profesjonaliści.