Kilka prostych rozwiązań stosowanych codziennie przez pracowników może diametralnie poprawić ich samopoczucie, motywację i efektywność. 

Każdego dnia poprzez przestrzeganie prostych zasad można osiągnąć niewiarygodne efekty. Kilka głębokich wdechów oraz ruchów przy biurku zajmuje tylko 2 minuty, a potrafi naładować energią do dalszej pracy. Zmiana podstawowych nawyków żywieniowych w biurze oraz w domu przyczynia się do poprawy zdrowia, sylwetki, samopoczucia. Wybieranie schodów zamiast windy czy przejście pieszo jednego przystanku autobusowego jest bardzo korzystne dla zdrowia, a wymaga minimalnego nakładu pracy i czasu. Pokazujemy, jakimi zasadami się kierować i dbamy o przypominanie ich Państwa pracownikom każdego dnia. 

Co i w jaki sposób jemy ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Brak świadomości oraz zachęty często sprawia, iż popełniamy proste błędy w żywieniu.

Codzienna aktywność fizyczna jest bardzo ważna w zachowaniu odpowiedniej sprawności. Nie od razu trzeba wyczynowo uprawiać sport, aby dostarczyć organizmowi dawkę ruchu.

Po kilku godzinach nieprzerwanej pracy nawet najbardziej oddany i ambitny pracownik traci na efektywności. Cztery godziny ciągłego siedzenia przy biurku w dłuższym czasie mogą mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie.