Henry Ford powiedział kiedyś "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces".

Znajdujemy w tym zdaniu klucz do naszych ofert – rozwijanie relacji między uczestnikami wyjazdów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Kładziemy nacisk na aspekty,
które bezpośrednio po powrocie mogą przełożyć się na zwiększoną motywację i radość z pracy, na lepszą współpracę w zespołach czy po prostu na wzrost sił i efektywności.
Elementy wyjazdu dopasowujemy do typu grupy, wskazanych oczekiwań i zbadanych potrzeb. Realizując wyjazdy pomagamy naszym klientom w osiąganiu określonych wcześniej celów.


NAJLEPSZA LOKALIZACJA

Proponowane przez nas obiekty wyróżniają się położeniem, standardem i designem, a regularna współpraca z nimi gwarantuje nam odpowiednią jakość i obsługę.

 

W zależności od charakteru wyjazdu, są to:

- hotele sieciowe w centrach miast, oferujące szerokie możliwości konferencyjno-biznesowe,
- hotele biznesowo-sportowe, pięknie położone poza strefami miejskimi, posiadające własne pola golfowe, stadniny konne czy porty jachtowe,
- lokalne hotele, odpowiednie dla niedużych grup szukających spokoju i relaksu na łonie natury,
- komfortowe ośrodki sportowe z szerokim zapleczem rekreacyjno-treningowym. 

 

 

 

AKTYWNY PROGRAM

Nasze programy zachowują właściwe proporcje między pracą, szkoleniem, aktywnościami sportowymi i wypoczynkiem. Stałym elementem są zajęcia rekreacyjno-sportowe, jako najlepszy sposób na dotlenienie organizmu i oderwanie myśli od spraw firmowych. Wszystkie aktywności przeprowadzamy na świeżym powietrzu - w lasach, parkach czy na stadionach.

Proponujemy między innymi:

- indywidualne zajęcia z trenerami personalnymi (fitness, trening siłowy, trening aerobowy),

- treningi kondycyjne oparte na treningach triathlonowych,

- sporty drużynowe (piłka nożna, siatkówka),

- naukę gry w golfa, tenisa i badmintona,

- sporty wodne: żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing. 

 

 

 ZDROWA KUCHNIA

Zwiększona aktywność wymaga odpowiednio zbilansowanej diety, dlatego stale współpracujemy z dietetykami i wybieramy tylko te obiekty, które gwarantują uczestnikom zdrowe, ekologiczne i regularne posiłki. Dodatkowo zapewniamy napoje izotoniczne i wzmacniające przekąski. Korzystamy z lokalnych, naturalnych produktów, np. w Portugalii podajemy dorsza bacalhau i owoce morza, na Cyprze ser Halloumi i jagnięcinę, a na Warmii sery owcze z miejscowego rancza. Wspieramy ideę slow-food, wykorzystujemy sezonowość potraw oraz staramy się zainteresować uczestników zasadami zdrowego żywienia – naszym celem jest stała zmiana niektórych nawyków żywieniowych jeszcze w czasie trwania wyjazdu. 

  

 

 

 

SPRAWDŹ NAS

Gwarantujemy, że nasze wyjazdy incentive mają na celu przede wszystkim rozwój pracowników. Dzień powrotu do pracy jest od razu dniem zwiększonych możliwości, pobudzonej ambicji i motywacji. Otrzymujemy sygnały od uczestników, że nasz incentive był punktem zwrotnym w ich podejściu do aktywności fizycznej, żywienia i swojego zdrowia.
Dlatego zachęcamy do współpracy i do zadbania o swoich pracowników - czasem kilka dni wystarczy, aby zmienić czyjeś życie.

 

 

 

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ INCENTIVE KLIKAJĄC NA WYBRANĄ KATEGORIĘ PONIŻEJ:

Program "Motywuj ambitnie" to odpowiedź na potrzeby tych firm, dla których wyjazdy motywacyjne i integracyjne to...
Wyjazdy dla kluczowych klientów to największe sportowe emocje, znakomite hotele i restauracje oraz najciekawsze wydarzenia na...
Kawa, herbata i ciastka, czy może kajak, krótki spacer albo masaż? Nawet zwykła przerwa kawowa może być aktywna i naprawdę...