Program "Motywuj ambitnie" to odpowiedź na potrzeby firm, dla których wyjazdy integracyjne i wyjazdy motywacyjne mają pomóc w realizacji określonych celów.

Nasze wyjazdy firmowe przygotowujemy tak, aby w ciągu kilku dni osiągać wyznaczone cele, takie jak regeneracja sił i poprawa samopoczucia, poznanie zasad zdrowego żywienia oraz zainteresowanie regularną aktywnością sportowo-rekreacyjną. Dzięki temu wyjazd integracyjny będzie nie tylko dobrą zabawą, ale sprawi, że pracownicy wrócą naładowani endorfinami i nową energią do pracy. Nasze wyjazdy motywacyjne pozwalają na zwiększenie wzajemnego zaufania i radości z pracy w zespole. Kluczem do sukcesu mogą być różne czynniki, jak lokalizacja hotelu na łonie natury, bogaty program sportowy, interesujące wydarzenie lokalne czy codzienny coaching - dobierane w zależności od potrzeb i oczekiwań konkretnej grupy.

Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla firm to połączenie dobrze dopasowanego wyjazdu incentive z programem sportowym i corporate wellness.

Białka Tatrzańska to doskonałe miejsce na zimowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla pracowników Państwa firmy.

Niezapomniany rejs jachtem po Morzu Adriatyckim to nasza propozycja wyjazdu motywacyjnego dla specjalistów i zespołów...

Z doskonałej infrastruktury sportowej Hotelu Mistral Sport korzystała między innymi kadra Hiszpanii podczas Euro 2012.

Plaże Portugali są jednym z niewielu miejsc w Europie, gdzie można uprawiać surfing.

Zapraszamy Państwa na tor kolarski National Cycling Center, gdzie na co dzień trenuje kadra narodowa Wielkiej Brytanii.

Nowoczesny i niepowtarzalny Mera SPA Hotel, usytuowany jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży w Sopocie.