ZAWODY KOLARSKIE

Zapraszamy Państwa na tor kolarski National Cycling Center. Jest to obiekt, na którym trenuje na co dzień kadra narodowa Wielkiej Brytanii, która zdeklasowała swoich rywali na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie zdobywając 9 medali. Grupa zostanie zaopatrzona w specjalne stroje kolarskie, każdy otrzyma rower, kask oraz buty. Instruktorzy przeprowadzą szybkie szkolenie jak bezpiecznie przemieszczać się po torze. Uczestnicy będą rywalizować w przejeździe indywidualnym na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego. Po treningu zaprosimy na lunch. Menu będzie specjalnie przygotowane zgodnie z zaleceniami sportowych dietetyków. Po lunchu będzie można obejrzeć trening reprezentacji Wielkiej Brytanii (jest to uzależnione od terminu wizyty).

 

MANCHESTER UNITED

Swoje mecze na Old Trafford Manchester United rozgrywa od 1910 roku, z przerwą na czas odbudowy po bombardowaniu z II wojny światowej. Dziś to największy stadion Premier League, ze wszystkimi miejscami siedzącymi i zadaszonymi.
Proponujemy dwie opcje:

 -Oglądanie jednego z meczów drużyny Manchester United (miejsca z dostępem do cateringu podczas spotkania).
 -Zwiedzanie stadionu, z możliwością wejścia na murawę boiska, do szatni zawodników oraz muzeum.

 

 

PUB TOUR

Pub Tour jest obowiązkowym punktem zwiedzania Wielkiej Brytanii, ponieważ to właśnie piwo jest tutaj najbardziej popularnym trunkiem. W Anglii w sumie warzy się łącznie około 2000 różnych odmian piwa, często lokalnych i unikatowych. Podczas naszego spotkania poznają Państwo sekrety produkcji piwa oraz dowiedzą się jakie są najbardziej popularne odmiany i czym  różnią się od siebie. Zwiedzając kolejne puby będzie można degustować różnego typu piwa: porter, stout czy lager. Możemy  zorganizować wizytę w jednym z lokalnych browarów.