ROOM RESTAURANT

Ten nowoczesny lokal, łączący restaurację z coctail barem, znajduje się przy popularnej ulicy King Street w centrum Manchesteru. Wystrój restauracji jest utrzymany w stylu retro z dodatkiem oryginalnych zabytkowych mebli. Szefem kuchni jest Pete Taylor, dzięki któremu restauracja uplasowała się na 6. miejscu w rankingu The Best Restaurants in Manchester w 2013 roku. Serwuje ona dania kuchni brytyjskiej, wyróżniającymi potrawami są koktajl z krabów i krewetek oraz kaczka w sosie z pomarańczy.

 

RGB BAR&GRILL

Restauracja hotelowa RBG Bar & Grill oferuje lokalne dania ze świeżych składników. Każdy posiłek jest obfity i zdrowy począwszy od grillowanych kawałków mięsa i ryb, poprzez pyszne zupy, aż po świeże sałatki. Specjalnością restauracji są własnoręcznie robione, lokalne hamburgery przygotowywane na specjalnym grillu „Lava Rock Grill”, a także soczyste steki. W  godzinach porannych restauracja serwuje pełne, angielskie śniadanie w formie bufetu. Goście stylowego, nieformalnego baru mogą także zrelaksować się na ogrzewanym tarasie. 

ZINC RESTAURANT

Restauracja zlokalizowana jest w centrum Manchesteru. Można skorzystać z ogródka przed restauracją, skąd rozciąga się widok na tętniący życiem plac Shambles square. Restauracja słynie z najlepszych steków w mieście, mięso pochodzi tylko z angielskich sprawdzonych hodowli. Szef kuchni - Michael Cairns przyrządza steki na węglowych i drzewnych grillach, a podaje je ze świeżymi sałatami lub opiekanymi ziemniaczkami.