Dzień dobry! Chcielibyśmy przybliżyć Państwu nas i naszą turystyczną działalność. Historia naszej spółki nie sięga daleko, bo zarejestrowaliśmy ją na początku 2013 roku, lecz pomysł na nią powstawał w naszych głowach od kilku lat. Prowadzenie własnej firmy turystycznej od zawsze było naszym zawodowym celem, chcieliśmy zajmować się tym, co naprawdę lubimy.

 

JAK MOŻEMY POMÓC?

Oferowane przez nas wyjazdy incentive, programy sportowe oraz działania corporate wellness tworzymy tak, aby w możliwie szerokim zakresie pomagać naszym klientom w osiąganiu swoich celów i w realizowaniu określonych zadań. Proponowane przez nas rozwiązania koncentrują się na poprawie wzajemnych relacji w firmach, rozwijaniu chęci i radości z pracy, poprawie zdrowia i samopoczucia oraz na zwiększeniu lojalności i zaangażowania.

Stosujemy wiele nowoczesnych rozwiązań, jak Nike+ (Running, iPod, FuelBand), Garmin Forerunner czy PlayStation Move, ale równie często zatrzymujemy się i wracamy do korzeni, korzystając z lokalnych producentów żywności, stosując ideę slow-food czy przeprowadzając niektóre realizacje w ośrodkach z dala od cywilizacji - w otoczeniu lasów, zwierząt, pięknej przyrody i ciszy.

ZAUFANIE

Jesteśmy małą i młodą firmą, dlatego relacje z klientami są dla nas bardzo ważne. Przed każdą realizacją musimy się dokładnie poznać, musimy ustalić cele, na jakich mamy razem pracować i przeprowadzić analizę konkretnych potrzeb - tak, aby wspólna praca skutkowała naprawdę zauważalną poprawą wcześniej określonych obszarów. Nie mamy szablonów i każdorazowo razem zastanawiamy się, jakie atrakcje, jaki program, jakie miejsce i jaka aktywność będzie najbardziej odpowiednia - bo nie ma dwóch firm z takimi samymi potrzebami.

POZNAJMY SIĘ

Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości - z chęcią przygotujemy ofertę do porównania z Państwa dotychczasowym dostawcą incentive. Będzie nam bardzo miło nawiązać długofalową współpracę i opracować wspólnie program wyjazdów nawet na dwa lata naprzód. Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku.